Regeneričky

Z trabagropedie
Přejít na: navigace, hledání

Regenerici resp. regeneričky jsou humanoidní rasa s genetickou mutací, která má za následek masivní regenerační schopnosti.

Regenerační schopnosti regeneriček jsou natolik velké, že tyto bytosti jsou v podstatě nesmrtelné. Je tu jedna zvláštnost, tato mutace a tudíž i její výhody se týkají jen ženské části této rasy. Nestárnou a říká se, že přežívají i tisíce let. Ve většině případů jsou také obzvlášť krásné a není neobvyklé, že častokrát jsou to nejlépe placené společnice. S tradicí.


Epické vyobrazení založení Vesmírné Asociace Regeneriček zakladatelkou Bronislavou Něžnou


Většinou si nechávají chirurgicky přesměrovat svá centra bolesti do centra rozkoše. Díky tomu se specializují na hodně zvláštní techniky uspokojení. V.A.R. (Vesmírná Asociace Regeneriček) se opakovaně dostává se svým sloganem:

„Sex and violence, the only things matters!“

na první místa všemožných celovesmírných spotřebitelských soutěží.

V nejuznávanější soutěži katalogu EXITtours, která každoročně sestavuje všemožné TOP žebříčky, se V.A.R. posledních 100 let v řadě umísťuje na prvním místě v kategorii:

„Nejúpřímnější, nejfilozofičtější ze všech!“


Předseda soutěže jejich dlouhou a úspěšnou dráhu komentuje slovy: „Protože není nic rajcovnějšího, než když ženskou řežete břitvou po tváři a ona doopravdy vzdychá rozkoší. Ono slavné -> „harder, harder!“ potom dává celkem zvláštní smysl.“