Fellone

Z trabagropedie
Přejít na: navigace, hledání

"Je to takový drsňák, že v jeho přítomnosti se i malé holky stávaj krutými chlapy."

Ronda


Fellone je lovec lidí, který je přesvědčený, že je nejlepší z nejlepších. Naštestí pro něj, to tak opravdu je. Co se týče Černé Laguny, potažmo Tessyry, tak je to jasná věc. Teď už zcela jistě. Jedinou jeho konkurencí byla Liana Slater, kterou při posledním závodu Konečné nešťastně seškvařil aktivní gejzír, nad kterým projížděla, a Fellone byl té lásky, že se pro ni vrátil zpátky, aby se třema kulkama do hlavy ujistil, že je on opravdu nejlepší.

Historie

Fellone skončil zavřený na Tessyře poté, co podřezal celé vedení asociace lovců lidí, protože ho odmítli oficiálně uznat "zaměstnancem roku", aniž by kdy byl zaměstnancem, nebo minimálně aspoň členem asociace. Celý tento incident se Fellona velice dotkl.

Fellone si dokázal na Tessyře během krátké doby vybudovat pověst, která ho předcházela. Ať už to byl respekt ostatních lovců lidí, nebo strach všech ostatních, vždy byl ten, koho jste chtěli mít radši na své straně, než stát proti němu.

Velice divoký začátek po příletu na Tessyru Fellone postupně vystřídal za přístup profi lovce lidí a všeobecně se tak zažil jako spolehlivá značka pro řešení jakýchkoliv problémů (pokud jste si to mohli dovolit).

Fellone se vyžívá ve vylepšování svého těla různými technologiemi. Díky této zálibě na svém těle mu už nezbývá skoro žádný kousek původního těla a je z něj v podstatě dokonalá zbraň.

x


VAROVÁNÍ - Následující řádky obsahují spoilery, týkající se příběhu Tessyra.


Události 1. aktu knihy Tessyra

Fellonovy koníčky v podobě nebezpečných závodů Konečné a vylepšování sebe sama se mu staly osudné. Fellone chodil na opravy a ladění svého "vybavení" k Möbiu Kainovi, kterého Fellone považoval za svého kamaráda. Vzhledem k tomu, že Fellonovo ego nikdy nedovolilo Fellonovi vidět, že žádné kamarády nemá, nebyl si ani schopný všimnout, že Möbius Kaine jeho kamarád není a už vůbec ne, že si "vypůjčil" Fellonovu komunikační jednotku (i s Fellonem), aby dosáhnul svého plánu - navázat komunikaci s tessyrským firewallem. Möbius byl přesvědčen, že v tessyrském firewallu leží klíč k tomu, jak se dostat pryč z Tessyry. Součástí Möbiova plánu bylo zjistit původ Liany Slater a Liana byla ochotná pomoct za příslib, že jí Möbius pomůže se pomstít Fellonovi.

Události 2. a 3. aktu knihy Tessyra

Fellone v prvním aktu knihy Tessyra umírá, ale až z dalších aktů je patrné, že Fellone díky svým vylepšením a zásahu Möbiuse do jeho komunikační jednotky jen přichází o své tělo, jeho mysl se zkopírovala do tessyrského firewall a Möbius společně s Lianou jej nakopírovali do paměti připevněné(a pohaněné) k bramboře. Tato transformace Fellona z drsňáka největšího kalibru do brambory, zajistila Lianinu spokojenost, protože pro Fellonovo mega-ego, bylo toto to nejhorší, co se mu mohlo stát.

Fellone v bramboře společně s Lianou Slater, Liandrem a Karloffem se vydali do jádra Tessyry.